[ Webhosting profitux.cz ]

V tomto návodu se dozvíte jak na kompletní přehrání firmwaru Vašeho telefonu. Upozorňuji, že vše děláte na vlastní riziko. Kompletní přehrání firmwaru vám přinese například klasický necustomizovaný firmware, novější verzi FW, firmware pro jiný model (kompatibilní!!!) a samozřejmě podporu pro nové jazyky (například češtinu do mobilu z ciziny - dle výběru firmwaru). Zároveň se však smažou veškerá data v telefonu, proto doporučuji zálohovat důležité věci, případně je přesunout na kartu. Pokud se něco nepovede, nezoufejte, vše můžete opakovat a nezapomínám zde přidat také soubory pro obnovení původního firmwaru V630i (např. kvůli reklamaci). Zde uvedené návody platí pro modely Sony Ericsson V630i, K610i, K618i a omezeně pro W660i. Pro ostatní modely Sony Ericsson sice také, je ale nutné použít jiné soubory firmware (možno stáhnout z iprotebe.cz). Všechny firmwary zde uvedené ke stažení jsou pro CID 52.

VRÁTIT SE NA ROZCESTNÍK O FLASHOVÁNÍ
Jak na to

V první řadě zkontrolujte zda máte mobil nabitý (alespoň 90%) a vyndejte z něj paměťovou kartu a SIM kartu. Při prvním takovémto flashi musíte nejprve nainstalovat ovladač pro Windows. Vypnutý telefon připojte k počítači a držte při tom klávesu C. Windows začnou hlásit objev nového hardwaru a proto jim musíte ukázat cestu k ovladači, který si rozbalte na plochu. Až bude zařízení nainstalováno, odpojte mobil. Pro flash používejte program XS++. Rozbalte jej do PC a spusťte ho.

Stiskněte connect a připojte telefon, kdy zároveň držíte klávesu C. Až jej program identifikuje, můžete C pustit.

V programu zaškrtněte volbu Flash Main Firmware a zadejte cestu k firmwaru, který chcete nahrát (samozřejmě k části MAIN). Dále zaškrtněte volbu Flash File System a taktéž zadejte cestu k firmwaru (tentokrát část FS). Vždy používejte stejnou verzi Main a FS (balíčky jsou službou pro Vás). Po správném výběru už pouze stiskněte FLASH.

Vyčkejte na dokončení operace a poté telefon odpojte. Ještě jej však musíte Customizovat a tím oživit. Nejprve ale zavřete program a vyndejte a zandejte baterku v mobilu. Do složky s programem vložte složku files_to_upload (najdete v balíčku) Program znovu spusťte a mobil připojte stejným způsobem jako předtím.

Nyní ale vyberte volbu Customize a zvolte přepínačem dole Settings, zde zvolte BreakXS a poté se přepněte dole do módu FSX.

Zde dejte Start FSX. Po dokončení byste již měli mít nový firmware v mobilu.

> SVÉ ZKUŠENOSTI A DOTAZY MŮŽETE SMĚŘOVAT DO NOVÉHO DISKUZNÍHO FÓRA

 
Za možnost převzetí screenshotů děkuji wertovi - www.k610.yw.sk
 

[ Parametry | Recenze | Články | Downloads | Nastavení | FAQ GuestBook Fórum | Screenshoty | Foto Kde koupit | Kontakt | Odkazy ] Snekac © 2007